Recenze

Veronika & Petr

„Jednoduchá, a zároveň elegantní a vznešená. Takovou jsme si přáli svatbu a takovou jste nám ji vytvořila. Možná právě proto, že elegance a vznešenost je z vás patrná na první pohled, jsme se rozhodli pro vás a vše jsme nechali ve vašich rukou. Udělali jsme sakra dobře:)

Jen díky Vám jsme si užili nejen svatební den samotný, ale i veškeré přípravy, kdy jsme nemuseli vlastně nic, kromě těch příjemných věcí. Velmi vám za to všechno děkujeme.❤️”

Kristína & Petr

„Kristy jsem sledovala na instagramu několik let a věděla jsem (nebo spíš doufala), že pokud se jednou vdám, zrealizuje mi svatbu právě ona. Nenajdete srdečnější a profesionálnější tým, než má kolem sebe Kristýna. Díky citu pro detail, vkus a noblesu Vám vyčaruje pohádkovou svatbu. Od začátku měla naši důvěru a dnes víme, že lépe jsme si vybrat nemohli. Děkujeme za vše. 🤍

Jana & Jonathan

„Nikdy bych si nepomyslela, že na naší svatbu budu potřebovat profesionální koordinátorku… Tedy do té doby, než jsem potkala Kristýnu.

Jonny a ja jsme se zasnoubili v roce 2020 a hned jsem věděli, že se budeme brát v České Republice abychom vzdali hold zemi, ve které jsem se narodila a vyrůstala (omlouvám se Wales! 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿). S příchodem lock down omezení jsme měli najednou čas čerpat velké množství inspirace on-line, ale nebylo pro nás reálné cestovat a vybírat si potencionální dodavatele. A tehdy jsem oslovila Kristýnu.

Přestože jsem byla trochu nervózní oslovit profesionálku, okamžitě jsme si sedly.
Kristýna je velmi zkušená, zaměřená na detail, zároveň skromná a umí naslouchat.
Pozvedla celý náš svatební koncept na úplně jinou úroveň a dnes si vůbec nedovedu představit, jak by naše svatba bez ní vypadala a jak by proběhla. Kristýna je prostě “klíčem k úspěchu” každé svatby.

Milionkrát děkujeme za příležitost s Kristýnou pracovat. 💕”

Kelsea & Joey

„Kristýna je opravdu odborníkem ve své profesi a my nemůžeme být šťastnější za naše rozhodnutí spolupracovat právě s ní. Plánování naší svatby nebylo vůbec jednoduché. Oba žijeme v USA, ale poznali jsme se v Praze a proto jsem se rozhodli vzít v zemi a městě, kde jsme se do sebe zamilovali. A to je Praha.

Kristýna se stala našim mezinárodním parťákem a dělala naprosté maximum pro to abychom vše zvládli naplánovat a připravit navzdory dálce i časovému posunu. Je trpělivá, týmová, kreativní a neuvěřitelně milá. Během celé doby plánování naší svatby brala v potaz naše nápady a myšlenky. Naplánovala nám svatbu do každého detailu a dokonce při tom zakomponovala americké tradice, které byli pro
nás velmi důležité.

Náš svatební den byl spektakulární a my si dodnes v sobě neseme úžasné vzpomínky, které budeme mít na celý život. Naši hosté byli naprosto unešeni z celkové výzdoby, mnoha zakomponovaných detailů, báječného jídla, prostředí i zábavy. Naši blízcí nám stále říkají, že naše svatba byla ta nej, které se kdy účastnili. Prostě jako ze svatebního magazínu!

Měli jsme velké štěstí, že jsme měli příležitost s Kristýnou spolupracovat a poznat ji. Ona je prostě nej!”

Adéla & Liam

„Chtěla bych začít velkým díky Kristýně a jejímu týmu. Díky ní byl celý náš den perfektní a bezstarostný.

Svatbu jsme plánovali na dálku a Kristýna byl pro nás velkou pomocí. Nedovedu si představit to vše řešit sama a bez jakéhokoliv vedení. Kristýna byla skvělá po všech směrech, velmi rychle reagovala na mé dotazy a vždy našla rychle řešení na jakoukoliv věc či překážku, která se objevila.

Díky ní byl náš svatební den nezapomenutým zážitkem. Je nejen skvělá koordinátorka, ale také designérka. Připravila nám nádhernou výzdobu.

Plánování i realizaci naší svatby jsme si s Kristýnou opravdu užili a doporučili bychom ji všem našim blízkým přátelům.”

Ema & Jan

„Kristýně, která stojí za svatební agenturou Sweet & Chic Svatba patří obrovské díky za přípravy i organizaci našeho dne. Vybrali jsme si svatební místo, které bylo logisticky i organizačně náročné a téměř vše muselo být zajištěno extérními dodavateli. Jenom díky Kristýně a jejímu sehranému týmu profesionálů, kteří s ní spolupracují, vše proběhlo naprosto perfektně. Bez jejích zkušeností a jejího osobitého šmrncu, by z toho nic nebylo možné a proto jí patří náš velký dík.”

Biskup Chad Zielinski

„Byl jsem poctěn účastí na svatbě mých přátel v kostele Svatého Tomáše v Praze. Spolupracovat s Kristýnou a jejími kolegyněmi byla naprostá radost.

Jako oddávající jsem s Kristýnou spolupracoval již několik týdnů před svatbou, ještě před odletem ze spojených států. Dostal jsem veškeré informace a podklady, které jsem potřeboval. Společně se svým týmem připravila uvítací párty pro hosty, předsvatební večeři, zkoušku svatebního obřadu a zorganizovala perfektně celý svatební den.

Většina svatebních hostů byla z USA a musím říct, že všichni byli unešení s jakou profesionalitou Kristýna a její tým vše zvládli. Všechny tři dny svatebních oslav běžely podle plánu.

Jako katolický kněz jsem spolupracoval s mnoha koordinátorkami i agenturami, ale Kristýna byla jedna z těch nej. Dělala maximum pro dodržení našich církevních tradic a snažila se nám se vším vyjít vstříc.

Má veškerá má doporučení, jelikož její tým, zkušenosti a umělecké oko vytvoří dokonalý zážitek pro všechny zúčastněné.”