služby

Zajímá vás, jak bude probíhat
naše spolupráce?

01

Plánování svatby

Plánování svatby může být jednoduché a zábavné zároveň. Společně budeme konzultovat rozpočet, počet hostů, lokalitu, výzdobu i menu na hostinu, aby vše bylo podle vašich představ. Za sebou mám už desítky zrealizovaných svateb, proto dobře vím, jak splnit vaše přání a představy. Díky tomu budete zase o krůček blíže k uskutečnění luxusní svatby.
sweet-chic-luxusni-svatba-hotel-praha-01
sweet-chic-svatebni-pripravy-moodboard-1

02

Výběr svatebního designu

Výběr svatebního stylu, vhodných barev, květin, materiálů a tiskovin – to všechno nás čeká při designování svatby. V této fázi příprav pro vás vytvořím speciální návrh tzv. moodboard, díky kterému si představíte svou budoucí svatbu do posledního detailu. Výsledkem bude komplexní svatební design odpovídající vašim snům a plánům.

03

Výběr dodavatelů

Aby svatba proběhla přesně podle plánu, potřebujete vybrat spolehlivé dodavatele. Mám okolo sebe úzký kruh profesionálů, kteří se pyšní mnohaletými zkušenostmi a excelentními referencemi. Společně vybereme firmy, jež vám budou moci garantovat maximální kvalitu a preciznost odvedených služeb. Oceníte to nejen vy, ale také vaši hosté.

sweet-chic-luxusni-svatba-hotel-praha-08
editorial

04

Koordinace svatby

Koordinace svatby je tu od toho, aby vše proběhlo podle vašich očekávání – od obřadu až po přesun hostů a odpolední program. To vám dopřeje dostatek času, abyste se mohli naplno věnovat partnerovi, hostům a vychutnat si kouzelnou atmosféru svatby. Nechte veškerou organizaci na mně a mém týmu svatebních koordinátorek.

Potřebujete více informací ohledně spolupráce, nebo vás zajímá cena?

Styling box

Díky styling boxu a jeho krásným dekorativním předmětům doladím vaše svatební přípravy do detailu pro šikovné oko fotografa, který pak rozšíří památku na váš velký den. Obsahuje na míru vybrané dekorativní předměty pro focení svatební grafiky, příprav a tvorbu flatlay. 

Styling box je nedílnou součástí mé práce a odráží celkový koncept vaší svatby. Výběr předmětů a jeho příprava mě nesmírně baví.

sweet-chic-jak-naplanovat-svatbu-styling-box

Sabina P.

„Skvělý vkus, smysl pro detail a pro krásu. Spolupráce s ní vás prostě baví. Výsledek nás naprosto odzbrojil a předčil veškerá má očekávání!“

Milá slova

Milá slova