služby

Zajímá vás, jak bude probíhat
naše spolupráce?

01

Plánování svatby

Plánování svatby může být jednoduché a zábavné zároveň. Společně budeme konzultovat rozpočet, počet hostů, lokalitu, výzdobu i menu na hostinu, aby vše bylo podle vašich představ. Za sebou mám už desítky zrealizovaných svateb, proto dobře vím, jak splnit vaše přání a představy. Správné plánování  je velmi důležitý proces  každé  svatby , který si žádá dostatečné množství času. Společně postupně procházíme jedlnotlivé kroky, které vedou k vaší dokonalé svatbě. Čeká nás několik osobních setkání, navštívení místa svatby i schůzky s ostatními dodavateli. Vaše svatba tak pomalu, ale jistě nabývá na reálnosti.

sweet-chic-luxusni-svatba-hotel-praha-01
sweet-chic-svatebni-pripravy-moodboard-1

02

Výběr svatebního designu

Výběr svatebního stylu, vhodných barev, květin, materiálů a tiskovin – to všechno nás čeká při designování svatby. V této fázi příprav pro vás vytvořím speciální návrh tzv. moodboard, díky kterému si představíte svou budoucí svatbu do posledního detailu. Výsledkem bude komplexní svatební design odpovídající vašim snům a plánům. Tato fáze vám pomůže ucelit celkové pojetí svatby a je velmi důležitá pro ostatní dodavatele.  Jako svatební koordinátorka a designérka v jednom dávám velký důraz na kvalitu a to nejen služeb  při realizaci, ale také na kvalitu materilálů použitých při výzdobě  a dekoru. Zaměřuji se na prvky jako je sklo, keramika, porcelán a textilie. Mé svatby mají luxusní nádech díky stylovému a jedinečnému invetáři, který pravidelně obměňuji. Pro každou realizaci vybírám nové materiály a propojuji je s květinovou výzdobou a grafikou. Výsledek? Luxusní svatba na míru podtrhující vaší osobnost. Tato fáze vás velmi baví a mě s vámi také.

03

Výběr dodavatelů

Aby svatba proběhla přesně podle plánu, potřebujete vybrat spolehlivé dodavatele. Mám okolo sebe úzký kruh profesionálů, kteří se pyšní mnohaletými zkušenostmi a excelentními referencemi. Společně vybereme firmy, jež vám budou moci garantovat maximální kvalitu a preciznost odvedených služeb. Oceníte to nejen vy, ale také vaši hosté.

V mém týmu profesionálů naleznete:

  • floristy
  •  grafičku
  • fotografy
  • svatební video
  • cukráře
  • vizážisty
  • dj a hudebníky

Zorganizování dokonalé svatby si žádá čas a skvělou volbu všech dodavatelů. Tento tým pak tvoří jednoduše řečeno stavební kámen každé úspěšné svatby. Sestavuji ho ihned po navázání spolupráce se snoubecni. Dále Vám poradím s volbou ostatní dodavatelů jakou jsou svatební salony, půjčovny nábytku a ostatního mobiliáře. 

sweet-chic-luxusni-svatba-hotel-praha-08
Svatba na zámku v Kroměříži, design připravila Svatební agentura Sweet & Chic, Kristýna Kleslová

04

Koordinace svatby

Koordinace svatby je tu od toho, aby vše proběhlo podle vašich očekávání – od obřadu až po přesun hostů a odpolední program. To vám dopřeje dostatek času, abyste se mohli naplno věnovat partnerovi, hostům a vychutnat si kouzelnou atmosféru svatby. A nejen to, zajistím vám  plynulé přípravy, komunkaci s ostatními dodavateli, vhodné místo pro svatbu a pomohu vám s důležitými rohodnutími, která vás čekají. Jsem tady pro vás a těším se na naši spolupráci!

Kristýna

Styling box

Styling box je můj vlastní autorský projekt, díky kterému doladím vaše svatební přípravy do detailu pro šikovné oko fotografa, který pak rozšíří památku na váš velký den. Obsahuje na míru vybrané dekorativní předměty pro focení svatební grafiky, příprav a tvorbu flatlay. Jedná se často o starožitnosti, cennosti a zajímavé předměty ve velké míře ze zahraničí.

Styling box je nedílnou součástí mé práce a odráží celkový koncept vaší svatby. Proto na každou svou realizaci vybírám typově vhodné dekorace pro každou z vás. Je u vás velmi oblíbený a dnes už nechybí na žádné mé svatbě. Výběr předmětů a jeho příprava mě nesmírně baví.

sweet-chic-jak-naplanovat-svatbu-styling-box

Potřebujete více informací ohledně spolupráce, nebo vás zajímá cena?

Sabina P.

„Skvělý vkus, smysl pro detail a pro krásu. Spolupráce s ní vás prostě baví. Výsledek nás naprosto odzbrojil a předčil veškerá má očekávání!“

Milá slova

Milá slova