JSEM TAK RÁDA, ŽE JSTE TADY!

sweet-chic-planovani-svatby-kristyna-kleslova-majitelka-01-2
sweet-chic-planovani-svatby-kristyna-kleslova-majitelka-02-2

MÁ TVORBA

Příprava a plánování svatby krok za krokem je kreativní práce, která mi do života přináší radost, lásku a mnoho krásných zážitků. Procesu tvoření věnuji mnoho času a maximálně se soustředím na to, abych z vašich svatebních přání vykouzlila naprosto unikátní výsledek. Ve svém volném čase neustále hledám novou inspiraci, která vychází jak z tradičních, tak nadčasových stylů. Ráda sleduji i nové trendy, ale nepodléhám jim. Věřím, že každý pár má své osobní kouzlo, které je potřeba do procesu tvorby správně zakomponovat.

Jak pracuji

Jsem maminkou dvou dětí, které mě naučily efektivně využívat svůj čas, stanovit si priority a vždy jít cestou kvality, ne kvantity. Z tohoto důvodů realizuji pouze několik zakázek ročně, abych mohla garantovat excelentní výkon. Svoji práci dělám s velkou láskou, nadšením a věřím, že to je vidět.

CO NA SVÉ PRÁCI MILUJI

Díky vám se mi každý rok dostává velká porce motivace a inspirace. S některými z vás mě dokonce dodnes pojí přátelství. A o tom to je. Mojí největší motivací je váš elán a nadšení, které doprovází celý proces příprav – od hledání vhodného svatebního místa až po vybírání svatebních šatů nebo dodavatelů pro váš velký den.

Moje mise

Mám ráda kvalitu, originalitu a osobitost. Svůj inventář pro realizaci svateb proto pravidelně obměňuji a doplňuji o inspiraci z celého světa. Obdivuji nadčasové věci, starožitnosti, ale i moderní klasiku. Věřím, že s citem pro detail dokážu jednotlivé prvky nakombinovat tak, aby vznikl dokonale harmonický celek. Snažím se o to, aby každá má realizace splnila vaše očekávání a zároveň obsahovala můj specifický „rukopis”, pro který jste si mě vybrali.

JAK TO všechno začalo!

Vždy jsem měla slabost pro doplňky k slavnostně prostřenému stolu, u kterého se sejde celá rodina. Když jsem připravovala oslavu kulatin pro svou maminku, byla jsem překvapená, že téměř veškerý inventář si musíme sami zajistit a přivézt (talíře, skla, svícny, podnosy nebo etažéry). Teprve pak měla naše oslava přidanou hodnotu a vypadala přesně podle našich představ.

Uvědomila jsem si,  že bych takové akce ráda připravovala častěji. Nejen pro rodinu a přátele, jak bylo u mně zvykem, ale i pro širší okolí. A to se mi zanedlouho vyplnilo. O pár měsíců později jsem organizovala svou první svatbu. Nikdy nezapomenu na ten pocit, když přišel můj první inventář nebo když jsem se zatajeným dechem rozbalovala první krabici klubových talířů a krásných svícnů. A ze všeho nejsilnější byl pocit, když jsem uviděla rozzářené a dojaté oči nevěsty vcházející do sálu s mou první výzdobou.

Tento pocit ve mně přetrvává dál. Vaše zpětná vazba a nadšené reakce jsou mým hnacím motorem a tou největší motivací. Motivací tvořit, plnit vaše sny a být inspirací.

Těším se na každého z vás!

sweet-chic-planovani-svatby-kristyna-kleslova-majitelka-03-2
sweet-chic-luxusni-svatba-jak-ji-naplanovat

Manželé Konstelanští

„Jde velmi znát, že Kristýna dává do příprav kus sebe sama, a to je takový nezaplatitelný bonus, který umí podtrhnout velmi milým přístupem. Všichni naši hosté byli překvapeni a uneseni z naší svatební tabule stejně jako my. Sladký bar na fotkách zaujal i ty, kteří na svatbě ani nebyli. Kristýna nám vytvořila nezapomenutelné vzpomínky a my máme velkou radost, že jsme měli možnost ji poznat a zasvětit do naší svatby.“

Milá slova

Milá slova