JSEM TAK RÁDA, ŽE JSTE TADY!

Kristýna Kleslová, svatební koordinátorka

Svatební koordinátorka

Jsem svatební koordinátorka a zakladatelka svatební agentury Sweet Chic Svatba, kterou  postupně buduji pod tímto názvem téměř 9 let. Za tuto dobu jsem si ve svatebním oboru vyzkoušela mnoho činností, abych velmi dobře poznala, co je pro fungující agenturu a schopnou svatební koordinátorku zásadní. Díky tomu mám každý rok spokojené a nadšené klienty, kteří do mně vložili důvěru a přenechali tak na mně své plány i starosti.

Ve své práci se zaměřuji na   perfektní přípravu, plánování a organizaci Vaši dokonalé svatby. Procesu tvoření věnuji mnoho času a maximálně se soustředím na to, abych z vašich svatebních přání vykouzlila naprosto jedinečný výsledek. Obklopuji se profesionály v oboru a realizuji svatby na vysoké úrovni.

Ve svém volném čase neustále hledám novou inspiraci, která vychází jak z tradičních, tak nadčasových stylů. Ráda sleduji i nové trendy, ale nepodléhám jim. Věřím, že každý pár má své osobní kouzlo, které je potřeba do procesu tvorby správně zakomponovat.

Co můžete očekávat od svatební koordinátorky?

Pečlivě se věnuji přípravě každé svatby a to během celého roku. Čeká nás několik schůzek, vybírání vhodných míst, seznámení se s dodavateli a mnoho dalšího.  Z tohoto důvodů přijímám  pouze několik zakázek ročně, abych mohla garantovat excelentní výkon svatební koordinátorky. Své realizace se snažím odlišit stylem i jedinečnou výzdobou. Pravidelně obměňuji svůj zahraniční inventář, abych mohla realizovat originální a zároveň unikátní koncepty, které se neopakují a tímto zajistila svým klientům exkluzivitu. Svoji práci svatební koordinátorky dělám s velkou láskou, nadšením a věřím, že to je vidět.

CO na PRÁCI svatební koordinátorky MILUJI?

Na práci svatební koordinátorky nejvíce miluji to, že díky vám se mi každý rok dostává velká porce motivace a inspirace. S některými z vás mě dokonce dodnes pojí přátelství. A o tom to je. Mojí největší motivací je váš elán a nadšení, které doprovází celý proces příprav – od hledání vhodného svatebního místa až po vybírání svatebních šatů nebo dodavatelů pro váš velký den.

Moje mise

Mám ráda kvalitu, originalitu a osobitost. Obdivuji nadčasové věci, starožitnosti, ale i moderní klasiku. Věřím, že s citem pro detail dokážu jednotlivé prvky nakombinovat tak, aby vznikl dokonale harmonický celek. Snažím se o to, aby každá má realizace splnila vaše očekávání a zároveň obsahovala můj specifický „rukopis”, pro který jste si mě vybrali.

svatby v číslech

Kolik let se věnuji svatbám?
9 let 

Kolik svateb jsem realizovala?
Od roku 2016 jsem realizovala 100  svateb

Jakou největší svatbu jsem připravovala?
Pro 200 osob.

Jak velký je můj tým?
V průměru spolupracuji s 10 a více dodavateli. 

Jaké svatby připravuji?
Z poloviny se jedná o svatby české, z poloviny zahraniční.

Za jakou nejkratší dobu jsem stihla připravit svatbu?
Za 10 dnů. Vše se stihlo do puntíku:-)

Neváhejte mě kontaktovat pro více informací!

Alex a Milan
svatební koordinátorka

Adéla a Liam

Chtěla bych začít velkým díky Kristýně a jejímu týmu. Díky ní byl celý náš den perfektní a bezstarostný.

Svatbu jsme plánovali na dálku a Kristýna byl pro nás velkou pomocí. Nedovedu si představit to vše řešit sama a bez jakéhokoliv vedení. Kristýna byla skvělá po všech směrech, velmi rychle reagovala na mé dotazy a vždy našla rychle řešení na jakoukoliv věc či překážku, která se objevila.

Díky ní byl náš svatební den nezapomenutým zážitkem. Je nejen skvělá koordinátorka, ale také designérka. Připravila nám nádhernou výzdobu.

Plánování i realizaci naší svatby jsme si s Kristýnou opravdu užili a doporučili bychom ji všem našim blízkým přátelům.”

Milá slova

Milá slova