JSEM TAK RÁDA, ŽE JSTE TADY!

sabinapovolna-12
sabinapovolna-14

MÁ TVORBA

Jsem zakladatelkou svatební agentury Sweet Chic Svatba, kterou  postupně buduji pod tímto názvem téměř 8 let. Za tuto dobu jsem si ve svatebním oboru vyzkoušela mnoho činností abych velmi dobře poznala, co je pro fungující agenturu a schopnou svatební koordinátorku zásadní. Díky tomu mám každý rok spokojené a nadšené klienty, kteří do mně vložili důvěru a přenechali tak na mně své plány i starosti.

K dokonalé svatbě patří perfektní příprava, plánování a organizace. Procesu tvoření věnuji mnoho času a maximálně se soustředím na to, abych z vašich svatebních přání vykouzlila naprosto jedinečný výsledek. Obklopuji se profesionály v oboru a realizuji svatby na vysoké úrovni.

Ve svém volném čase neustále hledám novou inspiraci, která vychází jak z tradičních, tak nadčasových stylů. Ráda sleduji i nové trendy, ale nepodléhám jim. Věřím, že každý pár má své osobní kouzlo, které je potřeba do procesu tvorby správně zakomponovat.

Jak pracuji

Pečlivě se věnuji přípravě každé svatby a to během celého roku. Čeká nás několik schůzek, vybírání vhodných míst, seznámení se s dodavateli a mnoho dalšího.  Z tohoto důvodů realizuji pouze několik zakázek ročně, abych mohla garantovat excelentní výkon. Své realizace se snažím odlišit stylem i jedinečnou výzdobou. Pravidelně obměňuji svůj zahraniční inventář abych mohla realizovat originální a zároveň unikátní koncepty, které se neopakují a tímto zajistila svým klientům exkluzivitu. Svoji práci dělám s velkou láskou, nadšením a věřím, že to je vidět.

CO NA SVÉ PRÁCI MILUJI

Díky vám se mi každý rok dostává velká porce motivace a inspirace. S některými z vás mě dokonce dodnes pojí přátelství. A o tom to je. Mojí největší motivací je váš elán a nadšení, které doprovází celý proces příprav – od hledání vhodného svatebního místa až po vybírání svatebních šatů nebo dodavatelů pro váš velký den

Moje mise

Mám ráda kvalitu, originalitu a osobitost. Svůj inventář pro realizaci svateb proto pravidelně obměňuji a doplňuji o inspiraci z celého světa. Obdivuji nadčasové věci, starožitnosti, ale i moderní klasiku. Věřím, že s citem pro detail dokážu jednotlivé prvky nakombinovat tak, aby vznikl dokonale harmonický celek. Snažím se o to, aby každá má realizace splnila vaše očekávání a zároveň obsahovala můj specifický „rukopis”, pro který jste si mě vybrali.

JAK TO všechno začalo!

Vždy jsem měla slabost pro doplňky k slavnostně prostřenému stolu, u kterého se sejde celá rodina. Když jsem připravovala oslavu kulatin pro svou maminku, byla jsem překvapená, že téměř veškerý inventář si musíme sami zajistit a přivézt (talíře, skla, svícny, podnosy nebo etažéry). Teprve pak měla naše oslava přidanou hodnotu a vypadala přesně podle našich představ.

Uvědomila jsem si,  že bych takové akce ráda připravovala častěji. Nejen pro rodinu a přátele, jak bylo u mně zvykem, ale i pro širší okolí. A to se mi zanedlouho vyplnilo. O pár měsíců později jsem organizovala svou první svatbu. Nikdy nezapomenu na ten pocit, když přišel můj první inventář nebo když jsem se zatajeným dechem rozbalovala první krabici klubových talířů a krásných svícnů. A ze všeho nejsilnější byl pocit, když jsem uviděla rozzářené a dojaté oči nevěsty vcházející do sálu s mou první výzdobou.

Tento pocit ve mně přetrvává dál. Vaše zpětná vazba a nadšené reakce jsou mým hnacím motorem a tou největší motivací. Motivací tvořit, plnit vaše sny a být inspirací.

Těším se na každého z vás!

sabinapovolna-22
sabinapovolna-27

Manželé Konstelanští

„Jde velmi znát, že Kristýna dává do příprav kus sebe sama, a to je takový nezaplatitelný bonus, který umí podtrhnout velmi milým přístupem. Všichni naši hosté byli překvapeni a uneseni z naší svatební tabule stejně jako my. Sladký bar na fotkách zaujal i ty, kteří na svatbě ani nebyli. Kristýna nám vytvořila nezapomenutelné vzpomínky a my máme velkou radost, že jsme měli možnost ji poznat a zasvětit do naší svatby.“

Milá slova

Milá slova