“Paris Chic” Editorial at Kroměříž castle

Česká Republika je stále jedním z neobjevených míst pro exkluzivní svatby z celého světa. Unikátní místa, dechberoucí prostory, historické památky. Nejen Praha a okolí, ale i Morava má svá kouzelná místa, která stojí za zmínku.

 Kroměřížský zámek je jedním z nich. Je to místo, kde se prolíná historie, nádech luxusu a velmi ojedinělá atmosféra.  Barokní fresky, křišťálové lustry, sál jako na dvoře Ludvíka XIV. Takové místo si žádá stylovou květinovou výzdobu a recepci. Dokonalý invnetář. Vůně orchidejí, hortenzií, lililí a pryskyřníků se během naší realizace linula celým prostorem. Design tabule tvořil porcelán a sklo. Ryté sklenice, ručně foukané skleněné svícny v kombinaci čirého a modrého skla.  Do svatební grafiky se promítly fresky s motivy zámeckého stropu a ražba s iniciály snoubenců. Celý koncept se zakládá na propejení detailů ze všech oborů, které se na této svatbě potkaly.

Svatební šaty nevěsty, její účes i make up evokují francouzskou elegenaci a druhá varianta make up s čelenkou tzv. haute couture. Tyto prvky jsou důležitou součástí celého konceptu aby se nám podařilo inspirovali naše nevěsty a ukázali jim, že podobnou svatbu mohou mít i u nás. Stačí na to mít jen vhodné místo a ten správným profesionálů.

Sněmovní sál i modrý salonek historickým křídlem poskytnul páru dokonalé prostředí nejen pro prožití krásných momentů, ale také pro zachycení nádherných vzpomínek. Naši snoubenci focení opravdu prožívali, jejich emoce i dojetí jde na fotografiích znát  a umocňuje tak celkový dojem naší výsledné práce.  Jedná o skutečný a reálný pár, kterým jsem před pár lety chystala jejich vlastní svatbu:)

Luxusní svatba na zámku je stále žádanější varianta nejen pro zahraniční klientelu, ale i pro Čechy. A naše země nám taková místa poskytuje po celé republice. Každá taková ralizace je pro nás velkou výzvou. Celkový záměr je pak nejen uspokojit přání snoubecnů, ale cílem je podtrhnout svatební dekor s prostředním a vytvořit jedinečnou a egenatní svatební výzdobu a svatbu snů:)

Wedding vendors

photography Tomáš Dolejší / styling and invetory Sweet Chic Svatba / flowers Květiny do Puntíku / stationery Manu Kreative / sweet bar Cupcakes Veronika/ wedding dress Salon le Monika / suit Nuance / wedding ring Anna Kubicová Jewelry