Svatba na zámku Kroměříž

Česká Republika je stále jedním z neobjevených míst pro exkluzivní svatby z celého světa. Unikátní místa, dechberoucí prostory, historické památky. Nejen Praha a okolí, ale i Morava má svá kouzelná místa, která stojí za zmínku.

 Kroměřížský zámek je jedním z nich. Je to místo, kde se prolíná historie, nádech luxusu a velmi ojedinělá atmosféra.  Barokní fresky, křišťálové lustry, sál jako na dvoře Ludvíka XIV. Takové místo si žádá stylovou květinovou výzdobu a recepci. Dokonalý inventář. Vůně orchidejí, hortenzií, lilií a pryskyřníků se během naší realizace linula celým prostorem. Design tabule tvořil porcelán a sklo. Ryté sklenice, ručně foukané skleněné svícny v kombinaci čirého a modrého skla.  Do svatební grafiky se promítly fresky s motivy zámeckého stropu a ražba s iniciály snoubenců. Celý koncept se zakládá na propojení detailů ze všech oborů, které se na této svatbě potkaly. 

Svatba na zámku

Svatební šaty nevěsty, její účes i make-up evokují francouzskou eleganci a druhá varianta make-up s čelenkou tzv. haute couture. Tyto prvky jsou důležitou součástí celého konceptu aby se nám podařilo inspirovali naše nevěsty a ukázali jim, že podobnou svatbu mohou mít i u nás. Stačí na to mít jen vhodné místo a ten správným profesionálů.

Sněmovní sál i modrý salonek historickým křídlem poskytnul páru dokonalé prostředí nejen pro prožití krásných momentů, ale také pro zachycení nádherných vzpomínek. Naši snoubenci focení opravdu prožívali, jejich emoce i dojetí jde na fotografiích znát  a umocňuje tak celkový dojem naší výsledné práce.  Jedná o skutečný a reálný pár, kterým jsem před pár lety chystala jejich vlastní svatbu:)

Luxusní svatba na zámku je stále žádanější varianta nejen pro zahraniční klientelu, ale i pro Čechy. A naše země nám taková místa poskytuje po celé republice. Každá taková realizace je pro nás velkou výzvou. Celkový záměr je pak nejen uspokojit přání snoubenců, ale cílem je podtrhnout svatební dekor s prostředním a vytvořit jedinečnou a elegantní svatební výzdobu a svatbu snů:)

https://vimeo.com/521790730

Svatební dodavatelé

fotografie Tomáš Dolejší / styling a invetář Sweet Chic Svatba / květiny Květiny do Puntíku / tiskoviny Manu Kreative /sladký bar Cupcakes Veronika/ svatební šaty Salon le Monika / oblek Nuance / prsten Anna Kubicová Jewelry