Adéla & Liam

Chateau Niměřice
Photography: Naďa Řehová

Česko kanadská svatba Adély a Liama proběhla na zámku v Niměřicích. Snoubenci si vybrali právě tohle místo nejen pro jeho blízkou polohu od Prahy, ale také pro soukromí a prostor, které nabízí. Svatební veselí zahájila předsvatební večeře s rodinou a přáteli, kteří už na zámku zůstali po celý svatební víkend.

Nevěsta si přála elegantní svatební výzdobu se spoustou bílých květin, které vyzdobily obřadní místo i celý sál, kde probíhala svatební hostina. Velké množství svícnů a svíček navodily velmi příjemnou atmosféru, když snoubenci vcházeli do sálu za příchodu prvních kapek deště. Déšť se nám naštěstí, jak už to na mnoha svatbách bývá, na obřad vyhnul a po svatební recepci opět vyšlo slunce. Hosté si tak mohli užít posezení i tance na terase.

Místo krájení dortu rozlévali nevěsta s ženichem šampaňské a o zábavu bylo neustále postaráno. Večerní párty zahájila kapela Elevators v kombinaci s českým i zahraničním repertoárem. Všichni se bavili až do ranních hodin.

Kind Words

Adéla a Liam

„I would love to start with A HUGE THANK to Kristyna and her team who made our day so perfect and without any stress on our side!
We were planning our wedding long distance and Kristyna couldn’t have been more helpful. I can’t imagine doing this by myself without any help and guidance! She was absolutely amazing in every way, always responded within hours and always found a perfect solution for our needs.
During the wedding day she was amazing stayed longer than was supposed to and helped us make it an unforgettable experience we will never forget !
Kristyna is really amazing at her job, including styling, coordination and providing the most beautiful decorations !
We really loved working with you and your team and would recommend Kristyna to our closest friend.”