Adéla & Liam

Zámek Niměřice

foto: Naďa Řehová

Česko kanadská svatba Adély a Liama proběhla na zámku v Niměřicích. Snoubecni si vybrali právě tohle místo nejen pro jeho blízkou polohu od Prahy, ale také pro soukromí a prostor, které nabízí. Svatební veselí zahájila předsvatební večeře s rodinou a přáteli, kteří už na zámku zůstali po celý svatební víkend.

Nevěsta si přála elegantní svatební výzdobu se spoustou bílých květin, které vyzdobily obřadní místo i celý sál, kde probíhala svatební hostina. Velké množství svícnů a svíček navodily velmi příjemnou atmosféru, když snoubenci vcházeli do sálu za příchodu prvních kapek deště. Déšť se nám naštěstí, jak už to na mnoha svatbách bývá, na obřad vyhnul a po svatební recepci opět vyšlo slunce. Hosté si tak mohli užít posezení i tance na terase.

Místo krájení dortu rozlévali nevěsta s ženichem šampaňské a o zábavu bylo neustále postaráno. Večerní párty zahájila kapela Elevators v kombinaci s českým i zahraničním repertoárem. Všichni se bavili až do ranních hodin.

Milá slova

Adéla a Liam

„Chtěla bych začít velkým díky Kristýně a jejímu týmu. Díky ní byl celý náš den perfektní a bezstarostný. Svatbu jsme plánovali na dálku a Kristýna byl pro nás velkou pomocí. Nedovedu si představit to vše řešit sama a bez jakéhokoliv vedení. Kristýna byla skvělá po všech směrech, velmi rychle reagovala na mé dotazy a vždy našla rychle řešení na jakoukoliv věc či překážku, která se objevila. Díky ní byl náš svatební den nezapomenutým zážitkem. Je nejen skvělá koordinátorka, ale také designérka. Připravila nám nádhernou výzdobu. Plánování i realizaci naší svatby jsme si s Kristýnou opravdu užili a doporučili bychom ji všem našim blízkým přátelům.“