Melissa & Sun

zámek Bon Repos

foto: Matěj Třasák

Svatba Melissy a Sunyho se plánovala a připravovala necelé dva roky a téměř pouze na dálku. Přesto jsme ji dokázali připravit do nejmenších detailů a snoubenci včetně jejich rodiny a přátel, kteří přicestovali ze všech koutů světa společně oslavili jejich velký den v nádherném prostředí zámku Bon Repos.

Poslední květnový víkend přál krásnému počasí a proto svatební obřad proběhl v zámeckém parku doprovázený hudbou piana a violonccela. Obřadní místo zdobila bohatá slavobrána plná květin. Svatební hostina následovala v sále starého zámku, kde probíhala i večerní párty. Svatební dort s jemnými pastelovým dekorem krájeli snoubenci v rozkvetlé bylinkové zahradě.

Dekor svatební tabule tvořil květinový pás v jemných tónech meruňkové a růžové v kobminaci se skleněnými svícny a stejně barevnými svíčkami. Křišťálové sklenice i skleněné klubové talíře podrhly celkový koncept založený na těchto prvcích. Fresky sálu starého zámku se zvolenou výzdobou decentě rezonovaly a při vstupu snoubenců i jejich hostů do sálu, nešlo zakrývat jejich nadšení i úžas. To jsou momenty, na které pak vzpomínám a ještě dlouho si uchovávám ve své paměti stejně jako celou naší společnou cestu plánování a příprav.