Karin & Daniel

Wedding at the Petrovice chateau

photography Naďa Rehová

Karin a Daniel si přáli klasickou elegantní svatbu na zámku, který si zarezervovali pro své hosty i rodinu. Svatební obřad proběhl v nedalekém evangelickém kostele. Karin oblékla nádherné svatební šaty a její krásné husté vlasy pokrýval dlouhý závoj. Na zámku se nevěsta připravovala sama společně se svou sestrou a nejlepší přítelkyní. První setkání se snoubencem Danielem nastalo až v kostele. Po církevním obřadu přijeli všichni hosté v čele s luxusním Rolls Royce s novomanželi opět do zámku, kde následovala svatební recepce.

Květinová výzdoba i dekor svatebních stolů se nesl v mnoha tónech růžové a bílé barvy, přesně jak si nevěsta přála. Jemný akcent této barvy se odrazil i ve skleněných, ručně foukaných svícnech, křišťálu a textiliích. Prostředí zámku reflektovala starožitná sestava stolečků pro sladký bar i svatební dort.

Hosté se bavili až do pozdních hodin na terase zámku, kterou osvětloval svítící nápis love. Zde proběhl první společný tanec snoubenců a večerní zábava. Pro polečné focení nebo krátký odpočinek posloužil náš fotokoutek s vintage sofa, které náležitě všichni přítomní využili a neopoměli se vyfotit. Svatba to byla opravdu nádherná.