Destination wedding
Paris

Francie

Paříž - město lásky

Ale také historie, památek, umění a módy. Místo s jedinečnou a okouzlující atmosférou. Svatba v Paříži? Proč ne? Mnoho párů z celého světa navštěvuje Paříž nejen jako turisté, ale důvodem jsou velmi často zásnuby nebo sňatek – podle mnohých v ”nejromantičtějším”městě světa. 

Dnešní doba nabízí neskutečné možnosti pro svatbu v zahraničí neboli tzv. “destinační svatbu”. Přejete se vzít se a nemít s tím téměř žádné starosti? Máte v plánu svatbu jen ve dvou? Milujete cestování a přejete si investovat spíše do zážitků než do svatby pro sto lidí? I to je možné a já Vám se vším velmi ráda pomohu. Svatba v zahraničí může být skvělým řešením právě pro vás. Ať už se jedná o Paříž nebo jinou evropskou destinaci.

Při organizaci zahraniční svatby je vždy důležitá znalost prostředí, podmínek a schopnost vše dobře zorganizovat. Naše zkušenosti vám vše ulehčí. Nechejte se inspirovat naším life stylovým svatebním focením v luxusním prostředí hotelu Four Season George V. v Paříži a to z jedinečného apartmá s výhledem na Eiffelovu věž při západu slunce..Jedinečná atmosféra intimní svatby je nenahraditelná a tým profesionálu, který vše zajistí jakbysmet. Ruku v ruce je to pak pohádka, nemyslíte?

DODAVATELÉ

Lorem ipsum dolor sit amet / consectetur adipiscing elit. Vivamus / porta vestibulum tortor /  eu ultricies mi tincidunt /  sit amet / Aliquam erat volutpat. /  Fusce nec tempor diam / Pellentesque habitant morbi / tristique senectus et netus /  et malesuada fames ac turpis egestas / Donec iaculis convallis /  lacus non fringilla /  Aenean neque dui, ultrices /  ac interdum ac, venenatis vehicula ex. 

Zaměřuji se

na jedinečný

zážitek

Pečlivě se věnuji přípravě každé svatby a to během celého roku. Čeká nás několik schůzek, vybírání vhodných míst, ochutnávky, seznámení se s dodavateli a mnoho dalšího.

Z tohoto důvodů přijímám pouze několik zakázek ročně, abych mohla garantovat excelentní výkon.

Své realizace se snažím odlišit stylem i jedinečným designem. Spolupracuji se špičkovými dodavateli s cílem realizace originálních a zároveň unikátních konceptů, které se neopakují a tímto zajistila svým
klientům EXKLUZIVITU.

Svoji práci svatební koordinátorky dělám s velkou láskou, nadšením a věřím, že to je vidět.

Scroll to Top