Kelsea & Joey

Foto: Sabina Povolná

Augustine Hotel Prague

Milá slova

KELSEA a JOEY

„Kristýna je opravdu odborníkem ve své profesi a my nemůžeme být šťastnější za naše rozhodnutí spolupracovat právě s ní. Plánování naší svatby nebylo vůbec jednoduché. Oba žijeme v USA, ale poznali jsme se v Praze a proto jsem se rozhodli vzít v zemi a městě, kde jsme se do sebe zamilovali. A to je Praha.

Kristýna se stala našim mezinárodním parťákem a dělala naprosté maximum pro to abychom vše zvládli naplánovat a připravit navzdory dálce i časovému posunu. Je trpělivá, týmová, kreativní a neuvěřitelně milá. Během celé doby plánování naší svatby brala v potaz naše nápady a myšlenky. Naplánovala nám svatbu do každého detailu a dokonce při tom zakomponovala americké tradice, které byli pro nás velmi důležité.

Náš svatební den byl spektakulární a my si dodnes v sobě neseme úžasné vzpomínky, které budeme mít na celý život. Naši hosté byli naprosto unešeni z celkové výzdoby, mnoha zakomponovaných detailů, báječného jídla, prostředí i zábavy. Naši blízcí nám stále říkají, že naše svatba byla ta nej, které se kdy účastnili. Prostě jako ze svatebního magazínu!

Měli jsme velké štěstí, že jsme měli příležitost s Kristýnou spolupracovat a poznat ji. Ona je prostě nej!”