intimní mikro svatba
ve Ville Rosenaw

Intimní svatba nebo tzv. mikro svatba začíná být v dnešní době velmi populární. Často se odehrává jen v úzkém kruhu rodiny, což jí dodává jedinečnou komorní atmosféru. Navíc existuje mnoho možností, jak ji pojmout, připravit a zdůraznit její kouzlo.

Ideálním místem pro intimní svatbu je Villa Rosenaw. Její dobové a zároveň moderní pojetí zrekonstruovaných prostorů doslova vybízí k realizaci různých variant pro svatební obřad i hostinu. V tomto případě jsme vycházeli z jemných pastelových barev, které se promítly nejen na květinové výzdobě, ale také na inventáři pro svatební tabuli a sladký bar – skleněné klubové talíře, rosalinové sklo, lila ubrousky a mix odstínů růžových svíček a svícnů.

Svatební šaty, ale také i účes a make-up nevěsty decentně odráží dobu, ve které jsme se s mým kreativním týmem ocitli. Historické schodiště s výhledem na unikátní lustr a stropní vitráž jsme doplnili o růžové květinové aranžmá, aby po obou stranách vzniklo úžasné místo na focení.

Celkový design této mikro svatby představuje hra barev a materiálů, a to ve výzdobě, svatební grafice, na sladkém baru i v designových detailech. Někdy stačí atmosféru místa pouze podtrhnout a doladit. A to my rozhodně umíme.

Svatební dodavatelé pro intimní mikro svatbu

fotografie Tereza Heinich / květiny Květiny do Puntíku / grafika Manu Kreative / svatební šaty Anastasia Wedding / sladký bar By Nikol