Fotogalerie

Zimní svatba

Svatby v zimě mají své velké kouzlo. Stačí použít zimní dary přírody v podobě šišek, větviček s jehličím, cesmínu a doplnit tak vybraný inventář jednoduchými prvky. Dominantou tabule jsou stříbrné klubové talíře, látkové ubrousky s krajkou a hlavně spoustu jehličí. Nechejte se inspirovat naší zimní tabulí a vyberte si z našeho inventáře.

zimní svatba
zimní svatba

Kouzlo zimy v zeleno-stříbrném plášti

zimní svatba
zimní svatba

Zlato-mordá slavnostní tabule ve ville Cattaleya na Čeladné. Zlatá a modrá barva jako dominantní prvky pro podzimní svatby a akce doplněné zlatými svícny a ozdobnými klubovými talíři.

zlato modrá tabule
zlato modrá tabule

Podzimní tabule

Dominantou podzimního svatebního stolování jsou zlaté klubové talíře a skleněné svítící lucerny, které umocní příjemnou atmosféru prvních chladných dní s nedostatkem sluníčka. Zlaté vintage svícny zdobí tmavě modré svíčky a jako běhoun středem stolu jsme použili usušený mech. V případě kulatých nebo rozdělených stolů je dobré stoly očíslovat a umístit čísla do vintage rámečků hodících se právě ke stylu svatební nebo slavnostní tabule. Každý ubrousek je ozdoben zlatým perličkovým kroužkem a dodává tabuli slavnostní nádech.

zlatá svatební tabule
zlatá svatební tabule

Stříbrná svatební tabule

stříbrná svatební tabule
stříbrná svatební tabule

Luxusní svatební tabule ve stříbrném provedení

Svatební výzdoba se stříbrnými klubovými talíři, svícny s křišťály a květinovou výzdobou laděnou do bílo-zelenkava. V zátiší květinový nápis love na dřevěné zdi dozdobí Váš koutek pro knihu hostů anebo sladký bar. Drobné dekorace jako například porcelánoví ptáčci a vintage zracadlo podtrhnou osobitost  a celkový styl Vaší svatby. Veškeré dekorace a nádobí jsou součástí našeho inventáře a můžete si vše vybrat a zkombinovat dle vašeho vkusu a přání

Fotogalerie
Luxusní svatba

Svatba na venkovském statku

svatba na venkově
svatba na venkově
svatba na venkově
svatba na venkově

Podzimní svatba s dýněmi a jeřabinami

podzimní svatba

podzimní svatba
podzimní svatba

A co drink bar? Stylový koutek k osvěžení anebo malému občerstvení Vám vytvoříme dle vašeho přání.

drink bar
drink bar

Lesní svatební dekor sladkého koutku