O Mně

Kdo jsem

Svatební stylistka,  kterou nesmírně baví tvořit a připravovat výzdoby Vašich snů. Kreativně pracovat a podílet se na celkovém výsledku svatby, akce či eventu a to ve stylu, který si vyberete a který je mi svým způsobem vlastní. Do každé realizace jdu s nadšením a snahou splnit Vaše přání a představy.  Velmi mi záleží na celkové dojmu.  Ve své práci se často zaměřuji na detaily, které tvoří celek a hodně vypovídají o Vašem „příběhu“. Být součástí Vašeho svatebního příběhu je pro mne velkou radostí a je o to větší, když vidím, že se Vaše sny a přání podařilo splnit…

Co nabízím

Každá svatba je jedinečná a proto se Vám snažím navrhnout a následně zrealizovat na míru takovou výzdobu a design Vaší svatby abych se co nejvíce přiblížila Vašim přáním. Přistupuji individuálně ke každému projektu a snažím se o to aby celkový koncept svatby vždy odrážel Vaši osobnost. Spolupracuji s vybraným a spolehlivým týmem dodavatelů, kteří se postarají o to aby naše společná práce ladila do posledního detailu. Zajistím Vám květinovu výzdobu, fotografa, grafiku, sladký bar i hudbu. Ráda Vám pomohu s výběrem místa svatební hostiny i obřadu.

Co má práce obnáší

– návrh a styling svatební výzdoby, plánování a přípravu konceptu

– bezplatnou konzultaci

– zajištění dodavatelů, při realizaci společnou komunikaci

– organizace svatby a zajištění průběhu dne, koordinaci obřadu nebo celé svatby

Jaký mám inventář

Kompletní výbavu pro svatební a slavnostní tabule od klubových talířů, svícnů, textilií,  inventář pro sladké bary, nábytek a  vybavení pro svatební obřady. Inventář neustále obměňuji a snažím se vybírat pouze originální a zajímavé kousky, které umocní styl a design Vaší svatby nebo oslavy.

Jaká je cena

Jelikož je každá svatba či akce velmi individuální a osobitý projekt, tak se i cena odráží od celkového konceptu. Proto záleží na Vás, jaký design a množství dekorací si pro svou svatbu vyberete. Vždy se snažím respektovat Vaše možnosti a navrhnout výzdobu tak aby splnila Vaše představy. Neváhejte nás kontaktovat a domluvit si osobní schůzku, na které se vše dozvíte.

Nechejte plánování, design a ostatní detaily Vaší svatby na mně a na Vás bude jen
zapamatovat si, jak Váš den vypadal, jak jste ho prožili a jak jste se cítili..

 

Kristýna