O Nás

 

Co nabízíme

Každá svatba je jedinečná a proto se Vám snažíme navrhnout a následně zrealizovat na míru takovou výzdobu a design Vaší svatby abychom se co nejvíce přiblížili Vašim přáním. Přistupujeme individuálně ke každému projektu a snažíme se aby celkový koncept svatby vždy odrážel Váš styl a Vaše představy. Na celkovém dojmu nám velmi záleží.  Ve své práci se často zaměřujeme na detaily, které tvoří celek a hodně vypovídají o Vašem „příběhu“. Být součástí Vašeho svatebního příběhu je pro nás velkou radostí a je o to větší, když vidíme, že se nám Vaše sny a přání podařilo splnit…

Co naše práce obnáší

– návrh a styling svatební výzdoby

– bezplatnou konzultaci

– zajištění dodavatelů

– organizace svatby

Co nas inventář obsahuje

Kompletní výbavu pro svatební a slavnostní stolování, sladké bary, nábytek a  vybavení pro svatební obřady. Inventář neustále obměňujeme a snažíme se vybírat pouze originální a zajímavé kousky, které umocní styl a design Vaší svatby nebo oslavy.

Jaká je cena

Jelikož je každá svatba či akce velmi individuální a osobitý projekt, tak se i cena odráží od celkového konceptu. Proto záleží na Vás, jaký design a množství dekorací si pro svou svatbu vyberete. Vždy se snažíme respektovat Vaše možnosti a navrhnout výzdobu tak aby splnila Vaše představy.  Neváhejte nás kontaktovat a domluvit si osobní schůzku, na které se vše dozvíte.

Nechejte plánování, design a ostatní detaily Vaší svatby na nás a na Vás bude jen
zapamatovat si, jak Váš den vypadal, jak jste ho prožili a jak jste se cítili..


Vaše přání, jsou naše výzva.

Kristýna