O Sweet & Chic

 

Proč Sweet & Chic?

Asi si říkáte, proč zrovna tento název.  Říká však o mně vše – za slůvkem sweet je ukryta záliba v dekorování sladkých barů a slůvko chic znáte všichni. Pro mě představuje zosobnění toho, jak má výsledek mé práce vypadat. A tato záliba a můj velký koníček mě dovedl k tomu, abych mohla veřejnosti nabídnout, zapůjčit a nachystat na jakoukoliv akci vše, co má vypadat a hlavně být „chic“.

Co mě k tomu přivedlo?

Záliba chystat, zdobit, dekorovat, prostírat tabule a touha dát možnost lidem pozdvednout malou oslavu, soukromou akci nebo svatbu na jinou úroveň formou zapůjčení nádobí, příborů, dekorací a nábytku.

Zkrátka vše nachystat tak, aby vynikla důležitost a atmosféra konané akce. Dále pak má snaha poskytnout kvalitní inventář ke stolování a vše, co k tomu patří. Vyplnit takhle skulinku na trhu, kdy spoustě oblíbených míst určeným ke svatbám, oslavám a soukromým akcím takový inventář stále chybí.

Co nabízíme?

Navrhneme Vám na klíč styl Vaší akce nebo se přizpůsobíme Vašim přáním. Vybraný inventář zapůjčíme, dovezeme, nachystáme a po skončení akce následně odvezeme. Našim cílem je přichystat krásnou, ojedinělou tabuli a výzdobu tak, aby splnila Vaše přání a očekávání. Nachystáme Vám venkovní obřad i večerní after party. Sladký bar ve vybraném dekoru vynikne na krásných a originálních stojanech a podnosech a bude chloubou Vaší svatby..

Co náš invenář obsahuje?

Náš inventář obsahuje kompletní výbavu pro svatební a slavnostní stolování, vybavení pro svatební obřady včetně slavobrány, nábytku a inventář sladkého baru ve zlatém, stříbrném a naturálním provedení.

Inventář neustále obměňujeme a snažíme se vybírat pouze originální a zajímavé kousky, které umocní styl a design Vaší svatby nebo oslavy.

Nechejte výzdobu, dekorace, stolování a ostatní detaily Vaší akce na nás a na Vás bude jen zapamatovat si, jak Váš den vypadal, jak jste ho prožili a jak jste se cítili..

Vaše přání, jsou naše výzva.

Kristýna