Svatba na vinici aneb svatba v českém Toskánsku

Slunce, vinice, víno, chuť léta a jeho pestrost. To vše jsme se snažili zachytit v editorialu inspirovaném Toskánskem. A kde jinde jej zrealizovat než na jižní Moravě? Rozsáhlé vinařství Spielberg v Archlebově bylo ideální volbou pro náš záměr. Prostorná terasa s kamennou zdí nám poskytla nejen úžasný výhled, ale také prostor pro svatební tabuli.
Jižní Moravu definuje pohostinnost a přesně o tom jsme se přesvědčili i my a náš celý tým. Po celou dobu focení bylo o nás báječně postaráno. Prostory celého areálu vinařství nabízejí mnoho možností, jak svatbu připravit. My jsme zvolili již zmíněnou terasu pro svatební recepci a venkovní prostory pro svatební obřad.
 
Protože k létu patří pestré barvy,  zahrnuli jsme v dekoru materiály jako lněný ubrus s potiskem, keramiku i porcelán v modré a smetanové barvě, keramické a skleněné svícny. A jelikož Itálii i Toskánsko evokují i citrusové plody, staly se stěžejním motivem, který se následně odrazil i ve svatebních grafice a sladké baru. Květinové aranžmá obsahovalo všechny odstíny převážně pastelových barev. Svěžest, pestrost, radost, chutě a vůně..To vše náš editorial reflektuje.
 
Nevěsta oblékla něžné krajkové šaty Anastasia Wedding a ženich na míru šitý oblek v Moliere Store. Snoubenci si řekli své ano, přečetli svatební slib a vyměnili snubní prsteny před arkádami vinařství, které zdobil květinový půl oblouk.
Společné focení pak probíhalo při západu slunce v nedalekých vinících, které jsme v kouzelném prostředí jižní Moravy nemohli opomenout.

Svatební dodavatelé

fotografie Tomáš Dolejší / styling a invetář Sweet Chic Svatba / květiny Květiny do Puntíku / tiskoviny Manu Kreative /sladký bar By Nikol/ svatební šaty Anastsia Wedding / oblek Moliére Store / prsten Mialis Jewelry

Scroll to Top