Těší mě Kristýna

Jsem svatební koordinátorka a zakladatelka svatební agentury Sweet Chic Svatba. Této práci se věnuji téměř 9 let a za tuto dobu jsem si ve svatebním oboru vyzkoušela mnoho činností, abych velmi dobře poznala, co je pro fungující agenturu a schopnou svatební koordinátorku zásadní. Díky tomu mám každý rok spokojené a nadšené klienty, kteří do mně vkládají důvěru a přenechávají tak na mně své plány a vize.

 

svatebni-agentura-sweet-chic-kristyna-kleslova-02.webp
svatebni-agentura-sweet-chic-kristyna-kleslova-01.webp

so HERE’S the THING you need to KNOW

Ve své práci se zaměřuji na perfektní přípravu, plánování a organizaci Vaší dokonalé svatby. Procesu tvoření věnuji mnoho času a maximálně se soustředím na to, abych z vašich svatebních přání vykouzlila naprosto jedinečný výsledek.

Obklopuji se profesionály v oboru a realizuji svatby na nejvyšší úrovni. Věřím, že každý pár má své osobní kouzlo, které je potřeba do procesu tvorby správně zakomponovat a proto si velmi dobře uvědomuji, jak je pro snoubence důležité takovou osobu najít. Najít člověka, kterému s naprostou důvěrou svěří svůj velký den.

objevte

RECENT PRESS

PRESS

STYLE ME PRETTY
RUFFLED
BRIDES MAGAZING
WASHINGTONIAN BRIDE & GROOM
BALTIMORE WEDDINGS
WEDDING CHICKS

Zaměřuji se

na jedinečný

zážitek

Pečlivě se věnuji přípravě každé svatby a to během celého roku. Čeká nás několik schůzek, vybírání vhodných míst, ochutnávky, seznámení se s dodavateli a mnoho dalšího.

Z tohoto důvodů přijímám pouze několik zakázek ročně, abych mohla garantovat excelentní výkon.

Své realizace se snažím odlišit stylem i jedinečným designem. Spolupracuji se špičkovými dodavateli s cílem realizace originálních a zároveň unikátních konceptů, které se neopakují a tímto zajistila svým
klientům EXKLUZIVITU.

Svoji práci svatební koordinátorky dělám s velkou láskou, nadšením a věřím, že to je vidět.

Scroll to Top